Сообщение успешно отправлено.

6 порад по уходу за шкірою зимою

6 порад по уходу за шкірою зимою

Добре зволожена шкіра означає здорову шкіру у холодні зимові місяці. Однак при меншій вологості повітря шкіра менш схильна до природного зволоження, і може виникнути сухість та свербіж. Розриви зовнішніх шарів шкіри означають втрату вологи та запалення. Якщо ви можете підтримувати здоровий вигляд шкіри, яка не виглядає і не здається сухою та не позбавленою сяйва взимку, то ви робите все правильно.

• Використовуйте сонцезахисний крем щодня

Взимку ви не менш схильні до впливу сонячних променів, ніж влітку. Сонцезахисний крем важливий цілий рік. Сніг відбиває ультрафіолетове світло, збільшуючи ризик сонячних опіків. У холодні місяці вибирайте щільний крем від засмаги з інгредієнтами, що зволожують, для додаткового зволоження.

• Очищення шкіри

Поширена помилка при догляді за шкірою взимку – очищення жорсткими засобами, тоді як засіб без сульфатів – найкращий вибір. Мета засобів для чищення - видалити забруднення, не видаляючи зі шкіри олій, які необхідні для бар'єрної функції. Крім того, взимку шкірі необхідне додаткове зволоження. Для багатьох людей відмінним варіантом є зволожуючі лосьйони, що очищають, бальзами, молочко або масла. Не вмивайте обличчя гарячою водою, а краще теплою водою, щоб запобігти подальшому висиханню.

• Перейти на більш щільний зволожуючий крем

Зима - ідеальний час, щоб вибирати більш щільні склади, що містять інгредієнти, які підтримують бар'єр шкіри. Можуть бути корисними такі інгредієнти, як кераміди, гліцерин, гіалуронова кислота, ніацинамід, ромашка. Взимку теж немає надмірного зволоження. Упакуйте невеликий тюбик вашого улюбленого зимового зволожуючого крему в сумку і повторно наносите його при необхідності протягом дня.


• Не забувайте відлущувати

Чим холодніша погода, тим більша ймовірність того, що шкіра утримуватиме мертві клітини. Хоча шкіра природно відлущується кожні 28 днів, взимку їй потрібна додаткова допомога. Уникайте грубих скрабів.

• Додати зволожуючу маску

Як зволожуючий крем надає шкірі необхідне зволоження, так і гарна маска, що зволожує. Маски для обличчя Bielenda діють швидше, а також наповнюють шкіру інгредієнтами, що зволожують.

• Нанесіть олію для обличчя

Олії для обличчя служать захисним шаром від шкідливих впливів зими, які можуть завдати шкоди шкірі. Вони забезпечують легке зволоження, природні пом'якшувальні властивості та забезпечують шкіру високим рівнем жирних кислот та антиоксидантів. Олії, як правило, осідають на поверхні шкіри, захищаючи її, при цьому надаючи здорове сяйво, незалежно від того, чи використовуються вони окремо або під зволожуючим кремом.


У даній категорії немає товарів.