Сообщение успешно отправлено.

Як змінити приватний ухід для шкіри з літа на осінь

Як змінити приватний ухід для шкіри з літа на осінь

Літо - синонім пляжних днів, засмаглої шкіри, природно освітленого волосся і, звичайно ж, догляду за шкірою, що складається з легких продуктів. Але коли температура починає падати, настає час змінювати літні продукти більш щільні. Восени потрібно оновити не лише ваш гардероб, а й догляд за шкірою потребує перетворення.

Що відбувається з вашою шкірою восени

Шкіра розпізнає зміни клімату та реагує на них, регулюючи свої потреби. Прохолодне та сухе повітря робить шкіру сухою через обмежену вологість, тому використовуйте продукти, які підтримують вологу та захищають ліпідний бар'єр шкіри, щоб зменшити подразнення. Суха шкіра – не єдиний побічний продукт холоду: часто виникають лущення, висипання, почервоніння та тьмяність.

Виконуйте поради, щоб змінити звичний догляд за шкірою з літа на осінь, не викликаючи у шкіри паніки.

• Вибирайте м'які засоби для чищення

Влітку потрібні очищувальні засоби Bielenda на гелевій або піниться основі, які зменшують вироблення олії і сприяють оновленню клітин. Краще використовувати креми, що очищають, або засоби з зволожуючими компонентами. Тим не менш, якщо ви не заміните засіб для чищення, особливо якщо він містить саліцилову або гліколеву кислоту, це може призвести до зайвої сухості.

• Додайте зволожуючу сироватку

Використання зволожуючого крему – це одне, але додавання сироватки, що містить активні речовини, сильніше проникає у шкіру. Рекомендується наносити сироватки перед зволожуючими засобами, оскільки вони затримують вологу. Вони додають додатковий рівень зволоження та підвищують здатність шкіри виробляти колаген, еластин та гіалуронову кислоту, які допомагають покращити шкіру.

• Перейти на більш щільний зволожуючий крем

Більш щільні продукти утримують вологу, а оскільки літнє повітря вологе, не завжди потрібен сильний зволожуючий засіб. Винятки з правил: дуже зневоднена шкіра, яка потребує інтенсивного зволоження цілий рік, і жирна або схильна до акне шкіра, яка найбільш сумісна з невагомим зволожуючим кремом. Для інших можна чергувати літні зволожуючі засоби з такими інгредієнтами, як гліцерин, кераміди та гіалуронова кислота, які відновлюють ліпідний бар'єр та зволожують шкіру.


• Робота з ретинолом

Ретинол є золотим стандартом проти старіння, але оскільки він може викликати світлочутливість і призвести до запалення і почервоніння, емпіричне правило - уникати його (або скоротити його вживання) влітку. При настанні осені це зовсім інша історія. Використовуйте ретинол на ніч і доповніть його гарним зволожуючим кремом, багатим на пептиди.

• Не відмовляйтеся від SPF – ніколи

Навіть якщо ви не проводите час на сонці, сонцезахисний крем Bielenda має бути частиною вашого порядку дня. Пошкодження від сонця може статися будь-якого дня, будь-коли і будь-де. У похмуру погоду ультрафіолетові промені проникають у шкіру, збільшуючи ризик раку шкіри та прискорюючи старіння.

• Не пропускайте бальзам для губ

У холодні місяці сохне не лише шкіра. Губи теж, вони можуть тріскатися і лущитись. Щоб запобігти появі сухих зморшок, нанесіть шар бальзаму, який містить вазелін, гліцерин, бджолиний віск або олії, щоб утримувати вологу. Також можна використовувати маски для губ.


У даній категорії немає товарів.