Сообщение успешно отправлено.

Догляд за шкірою влітку

Догляд за шкірою влітку

З настанням літнього сезону ваша шкіра починає вимагати додаткової захисту. Тому дуже важливо відразу зайнятися уходом до шкіри, щоб уникнути небажаних літніх проблем зі шкірою.

Як лето впливає на вашу кожу?

У міру того, як стає тепліше і підвищується вологість в навколишньому середовищі, всі залози вашої шкіри починають виробляти вибух кожного сала. Оно залишається на поверхні шкіри, викликаючи липкість, жирність і закупоривание пор.

Акне - найбільш часта проблема, що виникає летом. Люди з жирною шкірою більш схильні до цього, оскільки бактерії і жир на шкірі змішуються з потом, викликаючи закупорку пор і прищі.

Коли ваша шкіра піддається впливу шкідливих ультрафіолетових променів, збільшується вироблення меланіну, щоб захистити шкіру від сонячних променів. Меланін володіє фотозахисними властивостями. Вихід меланіну робить шкіру більш темною і загорелой. Інші проблеми включають в себе зуд шкіри, потницю, сонячний ожог і сипь із-за чутливості до сонця.

Як ухаживать за кожей летом?

1. Засіб для умивання для видалення зайвого жиру кожного жиру

Летом жирна шкіра може стати більш жирною. Скористайтеся засобом для умивання, відповідним вашому типу шкіри, який може глибоко очистити і видалити всю грязь. Людям з сухою шкірою потребується непенящееся очищающее засіб. Вибирайте м'які очищаючі засоби без спирту і зі збалансованим PH. Інтернет-магазин Bielenda пропонує великий вибір засобів для умивання будь-якого типу шкіри.

2. Вибирайте правильний ухід для шкіри

Підтримуйте режим уходу за шкірою і неукоснительно слідуйте йому. Вибирайте продукти на основі гелю (для сухої шкіри) і на водній основі (для жирної шкіри), а не на кремовій основі, тому що перші більш легкі і нежирні. Очищення, тонізація і зволоження два рази в день допоможуть зберегти вашу шкіру чистою і свіжою.

3. Зберігайте шкіру увлажненной

Летом завжди важливо увлажнение. Ви можете використовувати зволожуючу маску для обличчя після умивання вночі, щоб отримати додаткове зволоження під час сну. Часто змивайте засіб водою або наносьте з ним спрей для обличчя, щоб освіжити шкіру через регулярні проміжки часу.

4. Отшелушивание для здорової шкіри

Використовуйте скраб для обличчя не режіть два рази на тиждень, щоб видалити зі шкіри лишню грязь і жир. Тільки не забудьте використовувати скраб, який підходить для вашого типу шкіри, і акуратно масуйте скраб круговими рухами.

5. Використовуйте сонцезахисний крем


Сонячні лучи UV-A і UV-B можуть бути дуже різкими. Крім стійкого загару, вони можуть викликати передчасне старіння, появу пігментних плям і морщин. Хороший сонцезахисний крем з SPF 30-50 життєво необхідний в літні місяці для всіх типів шкіри, навіть ви більшу частину часу знаходитеся в приміщенні. Якщо ви збираєтеся плавати, ми рекомендуємо використовувати сонцезахисний крем кілька разів.

6. Збігайте плотного макияжа

Плотный макияж мешает коже дышать. Вологість і тепло також впливають на здатність шкіри дишати. Замість тонального шару тонального крему та іншої косметики ви можете розглянути можливість використання бальзаму для губ і тонованого зволожуючого крему, якщо вам потрібно нанести макіаж.

7. Використовуйте хороший тонер

Хороший тонер може ефективно закривати відкриті пори. Максимальна кількість сальних залоз знаходиться в Т-зоні особи. Щоб пот і жир не забивали ці пори, використовуйте тонік на основі алое вера або огурца.

8. Хорошо увлажняйте

Зволожуючий крем Bielenda життєво важен для захисту вашої шкіри літом. Ви можете вибрати нежирну формулу в залежності від типу шкіри. Але іщите такі інгредієнти, як антиоксиданти, вітаміни А і С. Якщо крем має SPF, це навіть краще. Найкраще відразу після ванни нанести зволожуючий крем.

9. Пейте більше води і фруктових соків

Потреба води летом повинна залишати мінімум 2-3 літра в день. Кокосова вода, арбузи і свіжовижаті соки - хороший спосіб уникнути зневоднення. Питьевая вода також допомагає вивести токсини з організму. Включіть у свій раціон йогурт.

10. Носите натуральные ткани

Хлопок і лен - краща тканина для літнього носіння. Носіть легку і вільну одяг. Збігайте плотно прилегающую одяг із синтетичних тканин. Це може посилити дискомфорт і потоотделение, що, в свою чергу, викликає зуд шкіри і може привести до інфекції.

Ваша шкіра змінюється в залежності від сезону?

Так, шкіра змінюється в залежності від сезону. Зима приносить сухую погоду, яка лишає шкіру природної влаги і викликає шелушение і зуд. Влажність летом може привести до бактеріальних інфекцій із-за картоплі, закупорки пор і висипань. Кондиціонер літом і обогреватели зимової можуть знеболювати шкіру. Таким чином, кожен сезон має свої правила уходу за шкірою.

Летом ваша шкіра вимагає особливої уваги і уходу. За допомогою кількох простих кроків, таких як очищення та зволоження, підтримка водного балансу та використання сонцезахисного крему, ви можете захистити свою шкіру від шкідливого впливу сонця та жари.


У даній категорії немає товарів.