Сообщение успешно отправлено.

Ежедневный вхід для сухої шкіри в домашніх умовах

Ежедневный вхід для сухої шкіри в домашніх умовах

Людям із сухою шкірою завжди важко підтримувати необхідний рівень зволоження шкіри протягом дня. Щоб до кінця дня ваша шкіра не виглядала сухою, лущиться і роздратованою, вам потрібен рутинний догляд, який допоможе їй утримувати вологу.

Щоденний догляд за шкірою

Незалежно від типу шкіри, кожен повинен мати належний денний та нічний догляд. Нижче ми надали докладний посібник, який допоможе вам приступити до повсякденного догляду за сухою шкірою, а також рекомендації щодо продуктів.

Ранковий догляд за сухою шкірою

Виконання ранкового догляду за шкірою перед виходом з дому підготує її до боротьби із забрудненнями, ультрафіолетовими променями, пилом та іншими шкідливими впливами навколишнього середовища. Виконайте наступні дії:

Крок 1: очистіть обличчя

Це перше, що вам потрібно зробити після того, як ви прокинетеся вранці. Якщо у вас суха шкіра, використовуйте м'який, ніжний та зволожуючий засіб для вмивання Bielenda .

Крок 2: нанесіть сироватку

Ваша шкіра має бути захищена від факторів навколишнього середовища, у цьому допоможе сироватка для обличчя. Сироватки містять високу концентрацію антиоксидантів, що запобігають ушкодженням, спричиненим шкідливими вільними радикалами.


Крок 3: зволожте обличчя

Відразу після вмивання нанесіть зволожуючий крем. Це найважливіший крок у догляді за сухою шкірою. Завжди наносите зволожуючий крем протягом 3 хвилин після вмивання та на вологу шкіру. Це допомагає їй залишатися зволоженою протягом дня. Виберіть зволожуючий крем, що не містить подразників і містить зволожуючі інгредієнти, такі як гіалуронова кислота, кераміди, гліцерин і вітаміни групи B.

Крок 4: захист від сонця

Після того, як ви зволожили шкіру, час нанести на неї сонцезахисний крем. Не пропускайте цей крок. Захист від сонця має вирішальне значення для запобігання пошкодженню ультрафіолетом та збереженню здоров'я вашої шкіри. Вибираючи продукт, зупиняйте свій вибір на SPF не нижче 30. Всі засоби захисту від сонця ви знайдете в розділі BIKINI LINE Захист від сонця .

Це базова процедура догляду за шкірою, якою повинен слідувати кожен, хто має суху шкіру. Виконавши всі ці кроки, ви можете завдати тонального крему або будь-якої іншої бази.

Нічний догляд за сухою шкірою

Щоб доглядати за сухою шкірою вночі, виконайте такі дії:

Крок 1: Видаліть бруд та макіяж

Перед тим, як розпочати нічні розпорядки, необхідно зняти макіяж. Ви можете використовувати засіб для чищення на масляній основі або очищувальне масло для видалення макіяжу Bielenda .

Крок 2: очистіть обличчя

Знявши макіяж, і використовуйте м'який засіб для чищення на водній основі, щоб вимити обличчя і видалити всі сліди бруду.

Крок 3: вилузуйте шкіру

Робіть цей крок не частіше двох разів на тиждень. Відлущування або скрабування допомагають позбавитися від відмерлих клітин шкіри і роблять її гладкою та м'якою. Для очищення обличчя завжди використовуйте зволожуючий скраб для обличчя або засіб, що відлущує.

Крок 4: зволожте шкіру спреєм для обличчя

Уникайте використання в'яжучих лосьйонів. Натомість нанесіть на обличчя тонізуючий спрей. Він допомагає зберегти шкіру зволоженою і підготувати її до вбирання інших засобів для догляду за шкірою.

Крок 5: нанесіть зволожуючу сироватку

Сироватки містять високу концентрацію активних інгредієнтів, які наповнюють вашу шкіру та зберігають її здоров'я. Якщо у вас суха шкіра, ви можете спробувати сироватки з гіалуроновою кислотою Біленда та вітаміном Е. Вони освіжать вашу шкіру і збережуть її м'якість.

Крок 6: нанесіть нічний крем або маску для сну

Якісний зволожуючий нічний крем допоможе відновити шкіру під час сну. Вибирати нічний крем потрібно виходячи зі своїх переваг - проти старіння, пігментації або інших вимог.


У даній категорії немає товарів.