Сообщение успешно отправлено.

Як часто слід використовувати маски для обличчя

Як часто слід використовувати маски для обличчя

Всі ми любимо балувати шкіру масками для обличчя. Будь то маска, зроблена своїми руками, або новітня листова або пінна маска, або маска, що вилущує, яку ви купили в магазині - кожна з них має певні переваги для шкіри. Але занадто часто використання цих масок для обличчя може видалити зі шкіри натуральні масла і порушити її баланс pH. Ось чому важливо знати, як часто використовувати кожен тип маски для обличчя. У цій статті ми обговоримо це.

Як часто потрібно використовувати маски?


Частота використання маски повністю залежить від її призначення.

1. Маски з активованим вугіллям для обличчя

Маски, що відлущують, для обличчя з деревним вугіллям неймовірно корисні для очищення шкіри від забруднень і видалення чорних і білих точок. Однак, вони можуть бути дуже агресивними для вашої шкіри.

Немає сумнівів у тому, що активоване вугілля - прекрасний засіб для шкіри. Він може витягувати бактерії, забруднення та токсини із пор шкіри. Проблема в тому, що активоване вугілля не лише забруднює шкіру, а й позбавляє її природного жиру. Таким чином, коли ви знімаєте цю маску, ваша шкіра стає вразливою для всіх забруднюючих речовин у повітрі.

Таким чином, ви повинні використовувати вугілля маску для обличчя один раз на місяць, не більше.

2. Маски для обличчя з глини чи бруду

Маски з глини зазвичай підходять для всіх типів шкіри і не викликають подразнення. Залежно від типу глини, яку ви використовуєте, глиняні маски можуть боротися з прищами, темними плямами та ознаками старіння. Вони також можуть видалити надлишки жиру з обличчя. Крім того, оскільки глини багаті на природні мінерали, ваша шкіра вбирає всі корисні властивості цих масок.

Залежно від типу шкіри, ви можете використовувати глиняні або грязьові маски один або два рази на тиждень.

3. Желатинові маски для обличчя

Ці маски для обличчя відмінно підходять для покращення вироблення колагену у вашій шкірі. Желатин виробляється з колагену, отриманого з хрящів, шкіри та кісток тварин. Коли ця маска висихає на вашій шкірі, вона підвищує рівень колагену, покращує еластичність шкіри та робить її більш гладкою.

Желатинові маски для обличчя не слід використовувати частіше двох разів на місяць, щоб запобігти надмірному відлущування.

4. Чайні маски для обличчя

Чайні маски для обличчя найкраще підходять для покращення здоров'я шкіри. Вони лише борються з ознаками старіння, а й нейтралізують дію шкідливих вільних радикалів. Вони також допомагають запобігти появі прищів. Чайні маски мають антиоксидантні властивості, незалежно від типу чайної маски, яку ви використовуєте. Незважаючи на те, що чайні маски корисні для шкіри, їх не слід використовувати частіше ніж один раз на тиждень.

5. Відлущувальні маски для обличчя

Маски, що відлущують, для обличчя відмінно підходять для видалення верхнього шару омертвілої шкіри, білих і чорних крапок. Однак надто часто відлущування може пошкодити шкіру. Використовуйте маску, що відлущує, один раз на два тижні. Ви можете використовувати ніжний скраб для обличчя один раз на тиждень, щоб відлущити шар шкіри, що омертвів, і зробити шкіру гладкою, м'якою і сяючою.

Переваги масок для шкіри обличчя

Те, що маска впливає вашу шкіру, залежить від типу маски чи формули, яку ви використовуєте.

Коли справа доходить до масок для обличчя, існує безліч варіантів на вибір. Не всі мають однаковий склад та інгредієнти. Маска, що підвищує рівень колагену, діє на ваше обличчя абсолютно інакше, ніж грязьова маска. Незалежно від типу маски або формули, яку ви вибираєте, маска для обличчя може впливати на вашу шкіру:

• Покращує текстуру шкіри

• Звужує пори шкіри

• Робить вашу шкіру м'якою та гладкою, видаляючи мертві клітини.

• Зберігає вашу шкіру зволоженою

• Видаляє надлишки бруду, олії та домішок.

• Робить вашу шкіру сяючою

• Зменшує появу зморшок, темних плям

• Очищає пори шкіри

• Підвищує еластичність шкіри

• Зменшує прищі

• Зменшує набряклість очей.


У даній категорії немає товарів.