Сообщение успешно отправлено.

5 ефективних порад по уходу за шкірою для підростків

5 ефективних порад по уходу за шкірою для підростків

Чим шкіра підлітка відрізняється від шкіри дорослого?

Подивимося правді у вічі «молода шкіра» - те, чого ми, «середній вік» і від, відчайдушно прагнемо досягти. Образ гладкої, свіжої, ідеально зволоженої та позбавленої пігментів шкіри. Насправді шкіра підлітка працює інакше, ніж шкіра дорослої людини – для початку, шкіра містить велику кількість колагену, що забезпечує силу, підтримку та структуру, а також рясні запаси еластину для підтримки пружності шкіри. Шкіра має швидке оновлення клітин і величезну здатність до самовідновлення, і для цього важливого рівного тону шкіри відбувається постійне виробництво меланіну.


Які проблеми можуть бути пов'язані із підлітковою шкірою?

Однією з основних проблем, які проявляються у підлітковій шкірі, є прищі та жирність, і хоча підліток часом може бути дуже емоційним, шкіра може поводитися аналогічним чином. Генетика може відігравати роль у таких станах, як прищі, але на 90% саме коливання рівня гормонів, що супроводжують статеве дозрівання, можуть фактично викликати безліч змін кольору обличчя та можуть спровокувати розвиток висипів та надмірної жирності. Оскільки шкіра підлітків також може бути досить крихкою, дбайливий режим догляду за шкірою має першорядне значення, щоб уникнути підвищеної чутливості шкіри, подальших висипів та рубцювання шкіри.


Який зв'язок між висипаннями на шкірі та гормонами?

Якщо шкіра починає дратуватися, це, ймовірно, пов'язане з викидом андрогенних гормонів у кровотік. Хоча андрогени є чоловічими гормонами, вони також є у жінок, але на різних рівнях, і підвищення цих гормонів викликає збільшення вироблення шкірного сала, роблячи шкіру жирнішою. У той же час кератин (один з основних будівельних блоків шкіри) стає більш рясним, а збільшення кількості шкірного сала і кератину викликає закупорку доби, що сприяє утворенню бактерій і плям.


Які найкращі поради щодо лікування висипів?

Підліткова шкіра потребує чіткого розпорядку, як і шкіра у будь-якому віці. Більшість підлітків шукають швидкодіючі продукти, які допоможуть позбавитися висипань, але вибір здорових інгредієнтів замість твердих інгредієнтів для очищення має першорядне значення для балансу та зволоження.

1. Очищення. Дуже важливо очищати вранці і ввечері ніжним засобом для чищення, що не містить миючих засобів. Потім нанесіть тонік без спирту Bielenda , щоб видалити надлишки очищувального засобу та збалансувати рівень pH шкіри.

2. Зволоження. Виберіть легкий зволожуючий крем Біленда з високим співвідношенням води та низьким вмістом олії, щоб дати вашій шкірі саме те, що їй потрібно, щоб контролювати рівень шкірного сала та забезпечувати максимальний захист від вологи.


3. Відлущування – важливий крок у догляді за шкірою, особливо для підлітків, які мають справу із закупореними порами та висипаннями. Відлущуючи шкіру два рази на тиждень, ви можете ефективно позбутися від клітин шкіри, що закупорюють пори, і забезпечити свіжий і сяючий колір обличчя.

4. Лікування плям - ефективний спосіб позбутися вогненних прищиків, який набагато краще видавлювання прищиків. Видавлювання прищу зробить його вразливим для різних елементів і посилить поширення бактерій.

5. Сонцезахисні креми з SPF Bielenda - повинні бути повсякденною звичкою для шкіри підлітків, оскільки ультрафіолетові промені (особливо промені UVA, які постійні цілий рік) можуть стимулювати виробництво клітин, викликаючи подальше закупорювання пір.

Чи є інші фактори, які слід враховувати?

Шкіра є елімінуючим органом, щоразу, коли в організмі присутня токсичність, вона усувається через шкіру, тому вживання якомога більшої кількості води допоможе вивести токсини із системи та створити чисту шкіру на довгий час.


У даній категорії немає товарів.