0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Про компанію

Компанія:

Bielenda (Беленда) – це сучасна компанія, яка займається впровадженням новаторських досягнень у сфері косметології, заснованих на відкриттях наших технологій.

Ми гордимось тим, що уміємо передувати тенденції ринку косметології, а наші продукти все частіше викликають величезну симпатію споживачів.

Bielenda Kosmetyki Naturalne (Натуральна Косметика Bielenda) заснована в 1990 році. З самого початку свого існування наша компанія відрізняється новаторським використанням природного, найбільш цінного косметичного сиру. Завдяки унікальному підходу до боротьби з красою, ми завоював сильну позицію на польському ринку косметології і прагнемо до досягнення такого ж присутності на зарубіжних ринках. Наша пропозиція носить всесторонній характер; в даний час ми можемо запропонувати більше 400 косметичних засобів для догляду за обличчям, тілом і волоссям. Ми займаємось виробництвом кремів, масок, пілінгів, бальзамів, косметичних продуктів, призначених для корекції фігури, косметики для загару, препаратів для інтимної гігієни, для депіляції, препаратів по уходу за волоссям та їх моделювання, а також аромотерапевтичних масел для ванн. Косметика марки Bielenda відрізняється високою якістю і розумними цінами.

Місія:

Ми хочемо створити натуральну косметику на базі високоякісного екологічного продукту, який підкреслює красу кожної жінки.

Наукові дослідження:

У нашій лабораторії постійно проводяться дослідження новітніх косметичних формул. Нами перевіряється безпека та ефективність нашої продукції. Останні досягнення сучасної косметології є для нас вдохновением у виробництві нових косметичних серій.

Наша косметика проходить тщательну перевірку спеціалістами високого класу в області дерматології.

Ми уважаємо закон природи, внаслідок чого не проводимо випробувань нашої косметики на тварин. Більше того – цього ми вимагаємо від наших партнерів і постачальників.

Гарантії якості:

Компанія Bielenda отримала сертифікати якості ISO 9001:2008 та ISO 14001:2004.

Створюючи нові косметичні рецепти і підбираючи активні інгредієнти, ми руководствуемся їх благотворним впливом на шкіру. Заботимся про те, щоб наші косметичні препарати відрізнялися найвищою якістю – були ефективними та безпечними.

Лабораторія контролю якості регулярно аналізує мікробіологічну чистоту препаратів, а також веде контроль за дотриманням прийнятих норм косметичної продукції.

Хочете звернути особливу увагу на  сертифікат 14001   – це серія міжнародних стандартів по створенню системи управління навколишнім середовищем, метою якої є зведення до мінімуму впливу бізнесу на навколишнє середовище.

messenger