0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

6 зимових порад по догляду за шкірою


6 зимових порад по догляду за шкірою

У холодну пору року ми стикаємося з морозами і вітрами. Холод і вітер спільно з внутрішнім інтенсивним нагріванням, негативно позначається на нашій шкірі.

Ось наше керівництво по догляду за вашою шкірою, яке залишить вам здоровий і сяючий вигляд.

1. Максимальна зволоження

Коли зимові чинники виснажують вашу шкіру, позбавляючи її вологи, дуже важливо, компенсувати втрачену вологу. Для цього необхідно вдаватися до допомоги косметичних засобів. Сучасні засоби для догляду за шкірою спрямовані на підтримку власного гідробалансу шкіри. Як це працює? Застосовуючи, наприклад, сироватку Біеленда або крем зберігається рідина в тканинах і запобігає її випаровування. Є єдина умова, наносити зволожуючі засоби на шкіру не пізніше, ніж за 20-30 хвилин до виходу на вулицю. Якщо мова йде про крем-гелях, то їх взагалі слід відкласти до теплої пори року.

2. Використання сонцезахисного засобу

Зимове сонце може бути настільки ж шкідливим, як ультрафіолетові промені, які ви вбирає в літні місяці. Щоб зберегти вашу шкіру захищеною, включите сонцезахисний крем в свою рутину. Польська косметика Беленда розробила спеціальну сонцезахисну серію.

3. Підтримка водного балансу

Взимку потрібно стежити не тільки за зовнішнім зволоженням шкіри, але зберігати водний баланс всього організму. Це означає, що ви повинні споживати рідину, таку як вода і зелений чай протягом дня для підтримки гідратації. Це повинно допомогти зменшити тьмяний колір обличчя і поліпшити зовнішній вигляд сухої, що лущиться шкіри.

4. Здоровий спосіб життя

Переконайтеся, що ви підтримуєте здорове і різноманітне харчування з великою кількістю багатих поживними речовинами фруктів і овочів. Також намагайтеся виконувати регулярні фізичні вправи.

5. Обмежити гарячий душ

Тепла вода дуже корисна для шкіри, але дуже гарячий душ і ванна можуть фактично висушити вашу шкіру, а не заспокоїти і зволожити її.

6. Додатковий догляд

Взимку можна активно використовувати засоби для додаткового домашнього догляду - маски і сироватки. В інтернет-магазині Bielenda ви знайде великий вибір продуктів під ваш тип шкіри.

Живильні і зволожуючі маски взимку можна робити трохи частіше - 2-3 рази в тиждень. А сироватки потрібно використовувати як зазвичай - короткими курсами.

Розгорнути

В категорії немає товарів


messenger