0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Засоби Bielenda для очищення і тонізації


Засоби Bielenda для очищення і тонізації

В чому важливість хорошого очищення і тонізації шкіри?

Незалежно від того, чиста і гладка у вас шкіра або ви постійно страждаєте від цілого ряду висипаних, правильний ухід для шкіри має важливе значення для її здоров'я. Все починається з двох найбільш важливих кроків - це очищення і тонізація. Ви можете додати в свій щоденний ухід додаткові засоби для догляду, але надати свій ухід потрібно з очищаючими і тонізуючими засобами, що підходять для вашого типу шкіри.

Очищення - це самий простий і найменше витратний аспект уходу за шкірою, але один із найбільш важливих. Удаляя макияж, грязь, омертвевшие клітини шкіри, надлишки кожного жиру з вашою шкірою, очищение улучшить ваше естественное сияние.

Тонізування - не менш важливий другий крок на шляху до кращої і більш молодої шкіри, оскільки він видаляє будь-які забруднення, що залишилися, відновлюючи правильний баланс pH.

Для досягнення кращих результатів пропонуємо очищаючий засіб і тонік Bielenda , які підходять до вашого типу шкіри. З урахуванням ваших потреб правильний продукт може повністю змінити ваш зовнішній вигляд.Як часто і коли слід застосовувати?

Ежедневно очищайте і тонізуйте шкіру утром і ввечері. Це пов'язано з тим, що протягом дня ваша шкіра піддається інтенсивному воздействию, тому, щоб уникнути накопичення грязі на шкірі, очищайте і тонізуйте шкіру два рази в день, щоб шкіра стала більш здоровою і свіжою. І пам'ятайте, що послідовність є ключовим моментом! Якщо ви строгі до себе і слідите за цим кожен день, ваша шкіра обов'язково начне вас дякувати!


Слід очищати і тонізувати до або після використання маски для обличчя?

Будь ласка, очищайте і тонізуйте за допомогою маски будь-якого типу для шкіри. Згадайте, що етап очищення і тонізації завжди повинен бути першим етапом перед нанесенням будь-яких додаткових засобів на вхід на шкіру. Маски для обличчя завжди будуть найбільш ефективні при нанесенні на шкіру, яка була правильно підготовлена, в протилежному випадку ви накладаєте маску для обличчя на шкіру, на якій можуть бути всевозможні забруднення і це може тільки погіршити її стан.


Як правильно очищати і тонізувати?

Етап 1: Нанесіть ТЕПЛИЙ засіб на воду, щоб очистити шкіру від грязі та забруднень. Никогда не допускайте, щоб вода була занадто гарячою, так як це може мати негативний ефект і знеболити шкіру. Це особливо важливо враховувати, якщо у вас ніжна шкіра, так як це може викликати сип і покраснение!

Етап 2: Очищення! Нанесіть невелику кількість на ладони і акуратно масуйте очищаючий засіб круговими рухами по особі. Забезпечте повне покриття, уникаючи контакту з областю навколо очей, добре просуйте теплою водою і осторожно висушіть шкіру м’яким чистим полотенцем.

Етап 3: Прийшло час тонізувати! Тонізація гарантує, що всі забруднення, що залишилися, добре і дійсно видалені, і допомагає зберегти стільці необхідної вологи в шкірі! Нанесіть тонер на ватний диск, поки він не стане вологим. Осторожно натисніть і розгладьте ватний диск по всьому особі і переконайтеся, що всі ключові області закриті!


Готово! Потім ви можете використовувати додаткові засоби для уходу за шкірою. Тоді ми рекомендуємо використовувати зволожуючий крем Bielenda , особливо якщо ви страждаєте від сухості шкіри, так як це придасть кожній повний імпульс зволоження і допоможе зберегти шкіру захищеною як можна більше!

Розгорнути

В категорії немає товарів


messenger