0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Чи дійсно коллагеновий крем робить вашу шкіру більш гладкою?


Чи дійсно коллагеновий крем робить вашу шкіру більш гладкою?

Неможливо говорити про антивіковий догляд за шкірою без певних інгредієнтів, одним з яких є колаген. Саме колаген є найбільш важливим структурним білком у нашій шкірі та відповідає за надання шкірі пружності та молодості. Але через старіння та інші зовнішні чинники колаген згодом руйнується. Намагаючись його відновити, ми звертаємося до всього, щоб максимально швидко отримати його, чи це креми з колагеном, інгредієнти, що стимулюють колаген, добавки з колагеном та інше. На сайті компанії Bielenda ви можете знайти великий вибір кремів, сироваток, тоніків для різних типів шкіри та для різних вікових категорій.


Колаген

ТИП ІНГРЕДІЄНТА: Білок.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ: Зволожує шкіру.

КОМУ СЛІД ЙОГО ВИКОРИСТОВУВАТИ: Будь-хто, хто цікавиться зволоженням та антивіковою дією може використовувати колагеновий догляд за шкірою.

ЯК ЧАСТО ВИ МОЖЕТЕ ЙОГО ВИКОРИСТОВУВАТИ: При нанесенні на шкіру колаген можна використовувати вранці або ввечері або вранці і ввечері, оскільки він не викликає підвищеної чутливості до сонця.

ДОБРЕ поєднується з: Якщо ваша кінцева мета використання колагену для догляду за шкірою - стимулювати вироблення колагену, слід додати у свій розпорядок ретиноїд або ретинол або пептиди. Також рекомендований вітамін С (ще один виробник колагену) та сонцезахисний крем із захистом від UVA, щоб запобігти подальшій руйнації колагену.

НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ З: в цілому колаген безпечний для використання з більшістю інгредієнтів та продуктів місцевої дії. Коли ви наносите гідролізований колаген, він потрапляє прямо в шкіру і швидко проникає в неї і тому він не повинен впливати на інші продукти або інгредієнти.

Переваги колагену для шкіри

Колаген має велику зволожуючу дію при місцевому застосуванні, покращують тонкі лінії та зморшки.

 


Як це використовувати

Колаген можна використовувати в будь-який час дня, вранці або ввечері, будь то добавка або місцевий колаген для догляду за шкірою. Як зволожуючий крем колагеновий крем можна наносити один або два рази на день. Для будь-якої форми найкраще дотримуватися інструкцій виробника.

Розгорнути

В категорії немає товарів


messenger