0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Безкоштовна доставка тільки до 31.12.2023

0товарів: 0.00 грн. 

Контроль над жирною шкірою


Контроль над жирною шкірою

Жирна шкіра дається людині від народження, це генетична програма, відповідно до якої сальні залози виділяють себума більше, ніж потрібно. Спочатку може здатися, що з жирною шкірою важче впоратися. Це не так, якщо щодня над нею тримати контроль та використовувати у своєму догляді кілька корисних продуктів. Якщо жирна шкіра отримує достатнє зволоження та догляд, вона перестає відчувати стрес, сальні залози зменшують вироблення себуму і ситуація нормалізується.


Очищення шкіри при необхідності

Поширеною помилкою для тих, хто бореться з жирною шкірою, є нанесення на шкіру в'яжучих та інших жорстких пінних миючих засобів. Це позбавляє шкіру всіх її натуральних масел і, у свою чергу, виробляє надлишок вироблення зайвого себуму. Використання очищувальної олії насправді допомагає розчинити той жир, який призводить до закупорювання пір. Після чищення нанесіть легку формулу на водяній основі з матовим покриттям і уникайте Т-зони або інших областей, схильних до блиску.


Матування

Є безліч продуктів, які допомагають зберегти макіяж, але контроль виділення себуму починається зі створення матової основи. Такі інгредієнти в засобах догляду, як зелений чай , допомагають зменшити вироблення шкірного жиру і зменшити запалення - у вигляді тонера або зволожувача. Крім того, не заощаджуйте на сонцезахисному кремі. Багато засобів в даний час випускаються у формі лосьйонів, які містять менше олії та створюють матову поверхню, яка блокує ультрафіолетові промені та допомагає покращити колір обличчя.


Абсорбування зайвого себуму

Використання відповідного очищувального засобу може допомогти обмежити зайве вироблення себуму, але надмірне миття може висушити шкіру. Тут на допомогу приходять абсорбуючі серветки, які є швидким способом виглядати вашій шкірі більш матовою. Дрібний або пресований мінеральний порошок також відмінно підходить для всмоктування надлишок себуму та контролю блиску, не псуючи макіяж.


Регулярне відлущування

Власники шкіри, схильної до жирності, часто схильні до висипань. Щоб запобігти закупорці пор і зберегти шкіру гладкою, не забувайте відлущувати шкіру 2-3 рази на тиждень. Для людей з жирною шкірою бета-гідроксикислоти (BHA) є оптимальними ексфоліантами, оскільки вони легше проникають через себум. З їх допомогою легко усунути накопичення відмерлих клітин шкіри, які сприяють закупорці пір. Якщо ваша шкіра дуже жирна або схильна до акне, спробуйте засоби, що містять 2% саліцилової кислоти.

Розгорнути

В категорії немає товарів


messenger