0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Крем для очей Bielenda. Як правильно носити крем під очі


Крем для очей Bielenda. Як правильно носити крем під очі

Кожа навколо очей більш тонка і чутлива, ніж остання частина обличчя, тому часто в першу чергу ви бачите ознаки старіння саме в області очей. Це також означає, що потрібно приділяти особливу увагу області навколо очей і використовувати креми для очей. Ніже обсудимо, що шукати у формулі крему для очей, щоб задовольнити ваші конкретні проблеми під очима, і як застосувати його для досягнення найкращих результатів.

Які компоненти шукати в кремі навколо очей

Крема навколо очей Bielenda   можуть допомогти зменшити отечність і «гусіні лапки», скрити темні круги і зробити ваше обличчя моложе. Деякі формули призначені для вирішення однієї з цих проблем, в той час як інші універсальні продукти. Ось деякі компоненти, які потрібно шукати в кремі для очей:

  • Антиоксиданти, такі як вітамін С або ніацинамід: захист очей від шкідливого впливу сонця, стресу та недоліку сна
  • Ретиноїди: допомагають стимулювати клітинний обмін
  • Пептиди: допомагають збільшити вироблення еластину і колагену
  • Арніка, кофеїн і вітамін К: призначені для кровоносних судин, для посилення кровообігу і зменшення вмісту їжі.
  • Гіалуронова кислота і масло ши: зволожують і зберігають вологу в області навколо очей для предотвращения проявов морщин.

Як наносити крем для очей

ШАГ 1: Нанесіть кількість крему розміром з горошину на безімянний палец.

Крем для очей є суперконцентрованими, тому розмір горошини - це все, що вам потрібно для двох очей. Для цієї делікатної сфери використовуйте безсимптомний палец, так як він, природно, має саме легке касание.

ШАГ 2: Нанесіть крем точно, починаючи від внутрішнього кутка під оком на лбу.

Двигатися потрібно від віскової області до внутрішніх куточках і від переносиці до зовнішніх куточкам.   Поспособствуйте впитыванию. Для цього достатньо «пройти» похлопивающими рухами , щоб стимулювати кровообіг, поки продукт повністю не запитується. Ви можете зробити легкі хлопки як одним пальцем, так і кількома. Ця зона особливо неважна, і вам потрібно просто забезпечити м'який і приємний масаж.


Згадайте: не підходить занадто близько до очей, щоб уникнути роздратувань. Крім того, якщо на етикетці продукту немає вказаних, уникайте нанесення на століття або поруч з ними.

ШАГ 3: Подождите, прежде чем применять консилер .

Після нанесення крему для очей подождите близько 90 секунд, перш ніж нанести консилер або інші засоби для уходу за шкірою, щоб дати йому час повністю запитати.

Додаткові поради по використанню крему для очей

Деякі люди воліють використовувати його протягом дня, інші воліють використовувати його ввечері. Для досягнення кращих результатів використовуйте крем навколо очей утром і ввечері.

Офіційний інтернет магазин косметики Bielenda в Україні ви зможете знайти крем навколо очей для різних вікових груп під різні потреби.

Розгорнути

В категорії немає товарів


messenger