0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Насколько важен сонцезахисний крем для шкіри


Насколько важен сонцезахисний крем для шкіри

Знаєте, чи важливо вам застосування сонцезахисного крему для вашої шкіри? Я знаю, чи правильно його застосовувати?

Правильне використання - велика частина визначення того, чи сонцезахисний крем є ефективним.

Читайте далі, щоб дізнатися, як правильно застосовувати SPF і які сонцезахисні креми краще всього підходять для вашої щоденної життя.

Які переваги сонцезахисного крему?

Використання сонцезахисного крему має безліч переваг, деякі з яких можуть вас збільшити. Ось лише кілька основних засобів, які з хорошим SPF можуть покращити стан вашої шкіри:

• Вирівнює тон шкіри

• Захищає від сонячних ожогов

• Допомагає при гіперпігментації

• Замедляет и предотвращает преждевременное старение (морщины, пигментные пятна)

• Снижает риск рака кожи

• Предотвращает спалення шкіри

Основна причина того, що сонцезахисний крем має такий довгий список переваг, полягає в тому, що саме сонце може пошкодити нашу шкіру в багатьох відносинах.


Нанесення сонцезахисного крему має бути останнім етапом вашого щоденного догляду за шкірою (після зволожуючого крему). Якщо ви наносите макияж, сонцезахисний крем повинен бути раніше вашої основи.

Як ефективно застосовувати SPF

Метод двома пальцами - це простий спосіб виміряти, скільки сонцезахисного крему потрібно нанести на обличчя. Щоб перевірити цю техніку, просто виділіть два продукту окремими лініями на вказівному і середньому пальці. Крім того, не забудьте додати продукт, пропорційний кількості шкіри, який буде піддаватися впливу сонця. Рекомендуємо використовувати сонцезахисний крем, наносячи на всі відкриті частини тіла. Ліцо, руки і ноги, в залежності від обставин, оскільки наше обличчя завжди знаходиться в прямому контакті з сонцем.

На відміну від деяких кроків по уходу за шкірою, сонцезахисний крем зазвичай потрібно наносити кілька разів на день, особливо якщо ви проводите багато часу на вулиці. Повторное нанесение необходимо каждый два часа.

Ультрафіолетові лучи діють незалежно від часу року і погоди. Солнцезахисний крем слід використовувати кожен день круглого року. Солнцезащитный крем не сезонный; його слід використовувати протягом року з одинаковими зобов'язаннями.

Розгорнути

В категорії немає товарів


messenger
Модули для Opencart