0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Як вибрати сонцезахисний крем


Як вибрати сонцезахисний крем

Ні для кого не секрет, що добрий сонцезахисний крем - це здорова шкіра, яка так необхідна нам протягом усього року, але при покупці сонцезахисного крему потрібно враховувати деякі фактори.

Сонцезахисний крем перестав бути універсальним, існує багато видів сонцезахисних кремів, т.к. у різних людей можуть бути різні потреби у сонцезахисних кремах. Деякі люди потребують санскрину для повсякденного застосування, а інші шукають водонепроникний захист під час відпочинку в сонячних країнах. Ваш тип шкіри також може допомогти визначити найкращий варіант.

Ось як можна знайти свій сонцезахисний крем, щоб бути захищеним від дії сонячних променів.


1. Почніть із SPF 30, підніміться до 50

Промені UVA та UVB можуть призвести до захворювань шкіри, при цьому промені UVA викликають зморшки та прискорюють процеси старіння, а промені UVB викликають сонячні опіки.

Рекомендований мінімум – SPF 30, який захищає від 97% сонячних променів UVB. Вищі SPF краще підходять для людей зі світлою шкірою або тих, хто легко «згоряє» на сонці.


2. Знай основні інгредієнти сонцезахисного крему

Щоб переконатися, що сонцезахисний крем буде захистом як від UVA, так і від UVB, знайдіть на упаковці термін «широкий спектр». Мінеральний сонцезахисний крем працює з використанням природних мінералів оксиду цинку або діоксиду титану, щоб відбивати сонячні промені від шкіри. З іншого боку, у хімічних сонцезахисних кремах використовуються хімічні сполуки, такі як: бемотризинол, авобензон та бісцизол, які забезпечують захист широкого спектру.


3. Вибирайте крем під власний тип шкіри

Багато сонцезахисних засобів створені спеціально під типи шкіри: для людей із сухою, жирною або чутливою шкірою.

Людям із сухою шкірою слід шукати такі інгредієнти, як гліцерин, ланолін, олії, силікони (наприклад, диметикон) та алое, та уникати використання сонцезахисних спреїв або гелів зі спиртом.

Для жирної шкіри найкраще підійдуть легкі або гелеві лосьйони з такими інгредієнтами, як кремнезем чи ізододекан.

Для чутливої шкіри гарні гіпоалергенні та без запаху мінеральні сонцезахисні креми з діоксидом титану або оксидом цинку. Спиртів та консервантів також слід уникати.


4. Подумайте про запаси, особливо під час сонячного сезону

Ви не зможете отримати весь захист, який може запропонувати ваш сонцезахисний крем, якщо ви не нанесете достатньо крему в потрібний час. Сонцезахисний крем слід наносити щонайменше кожні дві години, більшості людей необхідно наносити «близько 30 мл сонцезахисного крему приблизно стільки, скільки ви можете тримати на долоні», щоб отримати достатнє покриття шкіри.

Термін дії сонцезахисного крему спливає через два-три роки, тому при покупці постарайтеся спланувати скільки ви можете використовувати. Якщо ви проводите багато часу на вулиці, вам може знадобитися більше.

Однак пам'ятайте, ніякий сонцезахисний крем не захищає вас на 100% від сонячних променів, тому важливо ретельно продумувати одяг та головні убори. Чим більше ваше тіло закрите одягом, тим краще захист від сонячних променів. Ви можете чудово відчувати сонячні промені на шкірі, коли ризики зведені до мінімуму. Залишайтеся під захистом, і ви подякуйте собі пізніше!

Розгорнути

В категорії немає товарів


messenger