0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Поради і методи, щоб зменшити темні круги


Поради і методи, щоб зменшити темні круги

Темні кола можуть змусити вас виглядати стомленою, і навіть гарний сон може не впоратися з ними. Ви повинні з'ясувати, що робить вас схильними до потемніння під очима. Генетика справді відіграє роль, але тонка шкіра цієї області вразлива до виникнення алергії, впливу сонця, передчасного старіння та грубого видалення макіяжу.

Причини темних кіл

Темні кола під очима можуть виникнути у кожної людини або ви можете бути генетично більш схильні до них через успадковану тонку або світлу шкіру. Можливо, ви також успадкували близьке розташування судин на цій ділянці. Накопичення крові в судинах поблизу поверхні шкіри часто проявляється у вигляді темних кіл.


Ніжний догляд за шкірою

Сильне вплив в області очей при знятті макіяжу є ще одним винуватцем - воно стимулює приплив крові до цієї області та затемнення шкіри. Використовуйте м'який засіб для зняття макіяжу з очей Bielenda , який повністю розчиняє макіяж і вам не потрібно енергійно їх терти, щоб видалити залишки. Регулярно застосовуйте сонцезахисний крем , який забезпечує максимальний контроль за ніжною шкірою.

Видалення макіяжу – не єдиний винуватець роздратування під очима. Сезонна алергія може також викликати темні кола та опухлі очі. Більшість безрецептурних антигістамінних препаратів, що допомагають контролювати алергію, також зменшують запалення під очима.Висвітлення темних кіл


Ви не можете змінити свої гени або ваш вік, але ви можете боротися з ними. Креми, що містять ретинол, можуть допомогти позбавитися темної пігментованої шкіри, але вони можуть викликати роздратування, тому використовуйте їх з обережністю. Інші інгредієнти, такі як азелаїнова кислота, койєва кислота та гліколева кислота, можуть сприяти потемнінню пігменту шкіри в ділянці під очима. Деякі креми, які містять гідрохінон, також можуть допомогти висвітлити генетично гіперпігментовані ділянки під очима. Деякі процедури, такі як хімічний пілінг, також використовуються для зменшення темних кіл.


Якщо відставити осторонь генетику, темні кола стають помітнішими з віком. Це тому, що зі старінням відбувається втрата колагену, з'єднання, що допомагає шкірі залишатися еластичною. Креми з ретинолом можуть допомогти відновити колаген, який ви втрачаєте з віком, а креми, що містять кофеїн, також допомагають звужувати судини в області під очима, тому вони менш помітні.


Навіть підручні кошти мають переваги. Пакетики з холодним чаєм чи шматочки огірка над очима чи застосування кубиків льоду можуть допомогти тимчасово зменшити запалення та зменшити судини, що з'являються під тонкою шкірою.

Розгорнути

В категорії немає товарів


messenger