0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Суха та зневоднена шкіра: у чому різниця?


Суха та зневоднена шкіра: у чому різниця?

Деякі люди часто стикаються, з червоними, роздратованими, плямами, що сверблять на шкірі. Вони можуть бути наслідком сухої чи зневодненої шкіри. Але варто розуміти відмінність між сухою шкірою та зневодненою.

Ці два стани можуть виявляти практично однакові симптоми, але є кілька ключових відмінностей, які ви повинні зрозуміти, перш ніж розглядати проблему.

Що таке суха шкіра?

Сухість шкіри (ксероз) є дуже поширеним станом і має різні причини. Крім факторів навколишнього середовища та способу життя (низька вологість та часте миття рук), сухість шкіри виникає через те, що сальні залози не виробляють достатньої кількості олії для зволоження шкіри. Симптоми сухої шкіри:

- лущення,

- чутливість,

- лусочки,

- свербіж,

- Тріщини.

Суха шкіра може приходити та йти, або це може бути хронічне захворювання.

Що таке шкіра?

У той час як суха шкіра є поширеним типом шкіри, зневоднена шкіра може виникнути у будь-якої людини. На відміну від сухої шкіри, зневоднена шкіра зазвичай виробляє достатньо олії, проте не зберігає достатньо вологи.

Якщо ваша шкіра зневоднена, вона може відчувати себе стягнутою та виглядати паперовою. Зневоднення найлегше виявити в областях із тонкою шкірою, які можуть мати дрібні тонкі лінії при стисканні. Зневоднена шкіра має низку причин, починаючи від рецептурних ліків і закінчуючи такими факторами, як вплив сонця.


Лікування сухої шкіри

Застосовуйте зволожуючий крем кілька разів на день для покращення стану сухої шкіри. Косметика Bielenda   має багато різних засобів, спрямованих на зволоження шкіри. Щоб запечатати якнайбільше вологи, наносите засоби після купання або миття рук. Суха шкіра може бути чутливою, тому тримайтеся подалі від продуктів, які містять жорстке мило, грубі скраби, цитрусові олії та багато ароматів.   Також важливо відзначити, що не всі спирти у догляді за шкірою однакові. Жирні спирти, такі як цетиловий та стеариловий спирти, не дратують і навіть корисні для сухої шкіри. Підтримуйте середовище, в якому циркулює тепле вологе повітря, щоб допомогти зцілити суху шкіру.   У зимовий період рекомендується використовувати зволожувач повітря у вашому будинку.

Лікування зневодненої шкіри

Оскільки зневоднена шкіра потребує води, а не олії, використовуйте засоби для догляду за шкірою на водній основі. Прийняття помилкової зневодненої шкіри за суху шкіру та її обробка як така можуть погіршити стан, збільшити вироблення олії та призвести до подальшого зневоднення та подразнення. Пийте багато води та обмежуйте вживання деяких напоїв, таких як кава та алкоголь, при лікуванні зневодненої шкіри.

Розгорнути

В категорії немає товарів


messenger