0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

У якому порядку застосовувати засоби догляду?


У якому порядку застосовувати засоби догляду?

Застосування ваших засобів догляду за шкірою в правильному порядку гарантує, що ваша шкіра отримає всі переваги кожного продукту.

Якщо ви не використовуєте продукти в правильному порядку, ви не побачите найкращих результатів від догляду за шкірою.

Який продукт йде поверх чого, запитаєте ви? Просте правило, яке потрібно слідувати - це наносити продукти, починаючи з найлегшою консистенцією, а після -щільну або рідку, а після-кремову.

Ранковий догляд

КРОК 1: ОЧИСНИК

Ранок почніть з того, що промийте обличчя теплою водою або, якщо необхідно, вмийтеся за допомогою м'якого миючого засобу для обличчя, розробленого для вашого типу шкіри. Це може бути пінка, гель чи молочко. Офіційний дилер польської косметики Bielenda в Україні може запропонувати вам великий асортимент засобів для чищення для будь-якого типу шкіри.

КРОК 2: ТОНЕР

Кожен тип тонера призначений для різних проблем шкіри, тому важливо використовувати правильний тип для вашої проблеми шкіри. Серія SKIN CLINIC PROFESSIONAL має тоніки для зволоження шкіри, для вікової шкіри, а також для комбі та жирної шкіри.

КРОК 3: АНТИОКСИДАНТНА СИВОРОТКА

Сироватки - це суперконцентровані, насичені поживними речовинами засоби для вирішення конкретних проблем, тому краще тримати їх якомога ближче до шкіри. На сайті Біленду представлений великий асортимент сироваток для обличчя денних та нічних.

КРОК 4: КРЕМ ПІД ОЧІ

Поліпшення якості шкіри в цій галузі на ранніх етапах гарантує, що шкіра повік не зможе легко втратити пружність і згодом виглядатиме гладкішою.

КРОК 6: КРЕМ ДЛЯ ОСОБИ

Зволожуючий крем потрібний усім, навіть якщо у вас жирна шкіра. Кращий час для нанесення зволожуючого крему – це поки що шкіра ще волога, тому чим раніше ви почнете наносити сироватку крем, тим швидше ви зможете зафіксувати необхідне зволоження за допомогою зволожуючого крему.

Крок 7: СОНЦЕЗАХИСНИЙ ЗАСІБ

Сонцезахисний крем має бути останнім кроком у вашій денній процедурі догляду за шкірою.


Вечірній догляд за шкірою

КРОК 1: ПОДВІЙНЕ ОЧИЩЕННЯ

Спочатку необхідно видалити макіяж за допомогою спеціального засобу для зняття макіяжу, а потім очистити обличчя ніжним засобом, що очищає.

КРОК 2: ТОНЕРИ ТА ЛОСЬЙОНИ

Оскільки це легкі майже схожі на воду формули, наносите їх після вмивання, як тонік.

КРОК 3: КРЕМ ПІД ОЧІ

Крім усунення гусячих лапок і темних кіл, креми для очей також можуть служити для захисту ніжної області навколо очей від інших засобів догляду за шкірою.

КРОК 4: МАСКИ, ПІЛІНГИ

Шкіра виконує основну частину свого відновлення та регенерації під час сну. Ось чому більшість цілеспрямованих процедур догляду за шкірою, краще використовувати вночі.

КРОК 5: ЗВІЛЬНЮЮЧИЙ НІЧНИЙ КРЕМ

Деякі люди використовують один і той же зволожувач для дня та ночі. Тим не менш, нічні зволожуючі креми товщі і важчі і призначені для поглинання протягом декількох годин.

Розгорнути

В категорії немає товарів


messenger