0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Зволожуюча і заповнююча сироватка - CHERRY PLUMP

400.00 грн.360.00 грн.
  • В наявності
  • Виробник:  Bielenda
  • Код товару:  197173
Характеристики:Об `єм - 30 мл / Призначення - ароматизація, відновлення, омолодження, освітлення, від ознак старіння, живлення, розгладження, зволоження, пом'якшення / Вік - 18+ / Група товарів - сироватка для обличчя / Час застасування - універсальний/ Стать - для жінок/ Тип шкіри - всі типи, нормальна, суха / Серія - CHERRY PLUMP /
400.00 грн.
360.00 грн.

Зволожуюча і заповнююча сироватка - CHERRY PLUMP

Зволожуюча і заповнююча сироватка Cherry Plump Bielenda - це косметичний продукт з легкою, шовковистою текстурою і ароматом соковитих вишень. Ефективно зволожує, розгладжує і зміцнює шкіру. Завдяки вмісту вишневого соку, олії вишневих кісточок, пептидів і рисових білків, вона допомагає відновити шкіру, захищає її природний захисний шар і відновлює здоровий, сяючий вигляд з ефектом заповнення. Відмінний вибір для щоденного догляду за шкірою, що потребує зволоження і живлення.


Косметичний продукт діє в багатьох аспектах - підтримує гідроліпідний бар'єр, розгладжує, зміцнює і освітлює шкіру. Рожева емульсія з соковитим ароматом вишні огортає шкіру приємним відчуттям чуттєвого догляду. Сироватка знаходиться в гігієнічній упаковці типу airless з системою lock-unlock.


Активні інгредієнти:

- Сік вишні - інтенсивно зволожує, розгладжує і освітлює шкіру.

- Олія кісточок вишні - живить, відновлює і пружність шкіри.

- Пептиди - забезпечують ефект «плампінгу», покращують пружність і еластичність.

- Протеїни рису - розгладжують і підтримують відновлення структури шкіри.


Ефекти застосування:

- Шкіра інтенсивно зволожена, пружна і сяюча.

- Помітне розгладження і поліпшення еластичності.

- Посилення захисного бар'єру шкіри.

- Природний ефект наповнення і свіжості.


Спосіб застосування:

Нанесіть невелику кількість сироватки на очищену шкіру обличчя. Делікатно вбийте кінчиками пальців до повного вбирання. Використовуйте вранці і ввечері, самостійно або під крем.

Характеристики
Об `єм30 мл
Призначенняароматизація, відновлення, омолодження, освітлення, від ознак старіння, живлення, розгладження, зволоження, пом'якшення
Вік18+
Група товарівсироватка для обличчя
Час застасуванняуніверсальний
Статьдля жінок
Тип шкіривсі типи, нормальна, суха
СеріяCHERRY PLUMP
Оцінка:4.5 з 5
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Т

Дуже приємний легкий аромат, текстура, швидко вбирається, не липке, не жирнить, для комбінованої шкіри підходить. Покращує вигляд і тон шкіри, зволожує. Неприємних відчуттів немає. Алергії не викликає

Переваги: Швидко вбирається, зволожує, вирівнює тон

Недоліки: Знімаю зірку лише за те, що багато засобу залишається і немає як діставати.Досить швидко закінчується, на жаль, бо хороший засіб

Відповісти
Н

Сироватка дуже сподобалась. Має ніжний аромат. Гарно поглинається шкірою. Як на мене, то вона більш схожа на легкий крем, але мені такі й подобаються. До речі, купувала саме на цьому сайті.

Переваги: Легка

Відповісти
Aqua (Water), Propanediol, Squalane, Cetearyl Ethylhexanoate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-6 Stearate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Panthenol, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Prunus Avium (Sweet Cherry) Seed Oil, Prunus Avium Fruit Juice, Allantoin, Hydrolyzed Rice Bran Protein, Cyanocobalamin, Hydrolyzed Rice Protein, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Beta-Sitosterol, Serine, Palmitoyl Tripeptide-5, Pentylene Glycol, Sodium Acetylated Hyaluronate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Squalene, Polyglyceryl-6 Behenate, Sorbitan Laurate, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Citric Acid, Hydroxyethylcellulose, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Algin, Acacia Senegal Gum, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance), Aroma (Flavor), Hexamethylindanopyran, Benzaldehyde, Limonene, Dimethyl Phenethyl Acetate.
messenger
Ви дивилися
Популярні
Модули для Opencart