Сообщение успешно отправлено.

Как и чем правильно отшелушивать кожу

Как и чем правильно отшелушивать кожу

На сьогоднішній день існує безліч способів отримати гладку, сяючу та здорову шкіру . Пілінг - один з найкращих способів покращити текстуру та тонус вашої шкіри, і кожен з нас може зробити це прямо вдома. Тим не менш, з пілінг дуже легко перестаратися, відлущуючи занадто часто або використовуючи неправильний тип пілінгу для вашого типу шкіри.

Що таке пілінг?

Відлущування шкіри - це процес видалення відмерлих клітин із зовнішнього шару шкіри з використанням ексфоліанту, який може бути як хімічним, так і механічним . Розібратися, який тип пілінгу потрібний саме вашій шкірі, зможе лише професіонал.  

Є кілька способів відлущування. Перший включає використання засобу для догляду за шкірою, такого як: губка, рушник або кисть для видалення відмерлих клітин шкіри. Інший метод включає використання рідини, гелю або скрабу з гранулами для розгладження та очищення шкіри. При хімічному відлущуванні альфа-гідроксикислоти (АНА), бета-гідроксикислоти (ВНА) або ферменти використовуються для розпушування клеєподібної речовини, яка скріплює мертві клітини шкіри, тому вони легко видаляються.

Чому необхідно відлущувати шкіру

Ваша шкіра постійно відновлюється та оновлюється. Відлущення допомагає позбутися цих відмерлих клітин шкіри, відразу ж показуючи здорову, сяючу шкіру.


Пілінг може допомогти покращити здоров'я вашої шкіри. Якщо ваша шкіра пронизана мертвими клітинами, ваші засоби догляду за шкірою можуть не проникнути глибоко в шкіру і виконати свою роботу як слід.

Якщо ваша шкіра схильна до акне, відлущування може допомогти очистити закупорені пори, прискорити зникнення слідів від висипу вугрів, прискорюючи обмін клітин шкіри і стимулюючи вироблення колагену.

Як відлущити ваше обличчя

При використанні механічного засобу, що відлущує, почніть з вмивання обличчя звичним для вас засобом. Потім візьміть скраб для обличчя і нанесіть його на обличчя круговими рухами, уникаючи області навколо очей. Акуратно вмасажуйте продукт у шкіру та змийте теплою водою, обережно промокніть шкіру чистим рушником. Потім нанесіть маску, що зволожує, сироватку або крем.

Пам'ятайте, що відлущування вашої особи повинно проводитися лише один-два рази на тиждень, тому що занадто часте застосування пілінгів може призвести до появи мікророзривів на поверхні шкіри та позбавити її захисного шару. Якщо у вас запальні прищі, розацеа або гіперчутлива шкіра, попросіть дерматолога визначити який ексфоліант використовувати і як часто.


У даній категорії немає товарів.